KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385241
nr 1338 5241
Oidentifierad konstnär. Signerad R Weaver, kust. Olja på pannå, 24x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:42:09
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr